x

lokum_kategori_banner_unal_kuruyemis.png (557 KB)

Sort
Total of 100 products are displayed.

Lokum & Şekerlemeler

Türk geleneklerinin vaz geçilmezlerinden lokum ve şekerleme ürünleri, her daim en sevdiğimiz gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Mutfağımızın en sevilen lezzetlerinden birisi olan lokum ve şekerlemeler, Ünal Kuruyemiş farkıyla sizlere sunulmaktadır. Toptan lokum ve şekerleme satışı için bizimle iletişime geçebilir her türlü ihtiyacınızda kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.  Peki lokum ve şekerleme neden kültürümüzde bu kadar önemli bir yere sahip? 7’den 70’e herkesin severek tükettiği ürünler, bütün ailenin bir araya geldiği günlerde sıklıkla tüketiliyor. Özellikle bayram ziyaretlerinde her evde mutlaka lokum ve şekerleme görüyoruz. Kutlamaya ya da ziyarete gittiğimiz zaman mutlaka bir kutu lokum ya da bir kutu şekerleme satın alıyoruz. Doğum, bayram, yeni iş, evlilik, ev ziyareti ve bunun gibi birçok mutlu anıyı kutlarken lokum ve şekerleme dağıtıyoruz. Bu ürünler tüm mutlu günlerimize yakışıyor.

LOKUM BİZE ATALARIMIZDAN MİRAS

Lokum, özellikle Osmanlı döneminde en sık tüketilen tatlılardan birisi olarak kabul ediliyor. Arapça’dan dilimize geçen “Lokum” kelimesi boğazı rahatlatan şey anlamına gelmektedir. Yumuşak yapısı ile herkesin kolaylıkla yiyebildiği bu harika tatlı, ağzımızda da hoş bir tat bırakır. Bugün Ünal Kuruyemiş’te birçok farklı lokum çeşidini bulabilirsiniz. Lokum temelde su ve şekerden yapılmaktadır. Farklı türde lokum çeşidi elde etmek içinse aroma katıcılar, kuru meyveler, kuru yemişler ve gıda boyaları kullanılmaktadır. Lokumlar yapılış çeşitlerine, renklerine, içindekilere ve boyutlarına göre farklı faklı isimlerle anılmaktadır.

Ünal Kuruyemiş olarak sizlere en lezzetli toptan lokum çeşitlerini sunuyoruz. Bademli lokum, küp lokum, beyaz lokum, cevizli lokum, çikolata kaplı lokum, fındıklı lokum, prenses lokum, frambuaz dolgulu lokum, fıstıklı lokum, Çifte kavrulmuş lokum, sade lokum, güllü lokum, safranlı lokum ve kahveli lokum gibi birçok farklı lokum türüne toptan ya da perakende satış olarak online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

ŞEKERLEMELERİ ES GEÇMEYİN

Ünal Kuruyemiş olarak sizlere lokum, cezerye, sucuk, pestil, draje, akide şekeri ve krokan gibi birçok ürün sunuyoruz. Taze, kaliteli ve hijyenik olan tüm bu ürünleri mutlu günlerinizde sevdiklerinizle mutlaka paylaşmalısınız. Akide şekeri, antep fıstıklı cezerye, antep fıstıklı draje, fıstıklı krokan, yaprak cezerye, badem şekeri gibi birçok ürüne uygun fiyatlarla online mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm keyifli anlarımızın vaz geçilmezlerinden olan şekerlemeler, çocukları mutlu ederken bizleri de çocukluğumuza götürür. Her bir lokmada adeta geçmişe nostaljik bir yolculuk yaparız. Kız isteme, nikah, kına, düğün, mezuniyet, yeni işler, emeklilik, mevlüt, sünnet ve doğum gibi ailenin bir araya geldiği önemli anlarda şekerlemeler hep bize eşlik eder. Ünal Kuruyemiş toptan şekerleme seçenekleri ile sizlere en iyi ürünleri, uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Şekerlemelerin tümü hem şekerlemeyi sunanı hem de şekerlemeyi yiyeni mutlu etmektedir. Hem Anadolunun hem de batının her türlü şekerleme formatını firmamızda bulabilirsiniz. Yöresel tatlardan modern tatlara kadar birçok farklı şekerleme türü çocukluğuna dönmek ya da sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor.

Lokum ve şekerleme çeşitleri, hem nostaljik hem de zarif ikramlıklar olarak kabul edilir. Bu harika ürünler misafirliğe giderken götürülür bununla beraber misafirlikte de gelenlere ikram edilir. Bu ülkemizin en önemli ve en mutlu eden geleneklerinden birisidir. Enerji veren ve harika lezzetleri olan lokum ve şekerleme çeşitleri Ünal Kuruyemiş kalitesiyle sizleri bekliyor. Eğer taze, lezzetli, sağlıklı ve kaliteli lokum ve şekerleme istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.