unal kuruyemis web sitesi kuru meyve kategori banner.jpg (163 KB)

Sıralama seçin
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

KURU MEYVELER

Hem lezzetleri hem de sağlıklı oluşları ile herkesin tercihi olan kuru meyveler, günümüzde çeşitlerini arttırarak dikkat çekmeye devam etmektedir. Özel günlerde ya da gün içerisinde açlığı bastırmak ve sağlıklı beslenmek için tüketilen kuru meyveler farklı birçok çeşitte bulunmaktadır. Eğer sizler de düzenli olarak kuru meyve tüketmek istiyorsanız diyetinize uygun meyve çeşitlerini seçip size fayda sağlayacak olanlara yönelmelisiniz. Kuru meyveler günümüzde en sağlıklı atıştırmalar olarak kabul edilmektedir. Özellikle bazı dönemlerde mevsimi olan meyveleri canımız çektiği zaman hemen kuru meyvelere başvurabiliriz. Özellikle kek, poğaça, kurabiye gibi tariflerde de harika bir lezzet yakalamamızı sağlayan kuru meyveler, gün içerisinde enerjimizi yükseltmeleri ile de bilinmektedir.

KURU MEYVE ÇEŞİTLERİ

Kuru meyve birçok çeşitte bulunmaktadır. ÜNAL KURUYEMİŞ olarak sizlere hurma, incir, kayısı, üzüm, elma, çilek, erik, dut, ananas, iğde, blueberry ve cranberry meyvelerinin kurutulmuşlarını sunuyoruz. Kuru meyve günümüzde özellikle yüksek mineral ve vitamin barındırmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Hemen hemen her meyve kurutulup tüketilebilmektedir. Bu nedenle firmamızda da geniş bir kuru meyve yelpazesi bulunmaktadır. En çok tercih edilen meyve kuru kayısıdır. Özellikle gün kurusu çeşidi, güneş altında kurutulmakta ve bu nedenle de oldukça sağlıklı kabul edilmektedir. Bu meyve sindirim sistemine iyi gelir aynı zamanda tatlı yeme isteğini de ciddi oranda azaltır.

Kuru incir ülkemizde sıklıkla tüketilen kuru meyvelerdendir. İçerisinde bulunan yüksek protein oranı nedeniyle veganlar, sporcular ve vejeteryan bireyler tarafından sıklıkla tüketilmektedir. Kuru incir içerisinde fosfor, magnezyum, demir ve B vitamini de bulunur. Bu kuru meyve günlük mineral ve vitamin ihtiyacımıza ciddi oranda katkı sunmaktadır.

Hurma da en sık tüketilen kuru meyve çeşitleri arasında yer alır. Gün içerisinde enerjiyi yükseltmesi nedeniyle tercih edilen bu meyveyi sporcular sıklıkla tüketmektedir. Kuru dut ise ödem sökmeye yardımcı olur. Kuru erik de içerdiği C vitaminiyle dikkat çeker. Diğer meyvelerin kurutulmuşları da çok tercih edilir. Özellikle sabah kahvaltılarda yulaflarda ve mısır gevreklerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

DOĞANIN MUCİZESİ

Kuru meyveler, doğanın bir mucizesi olarak kabul edilmektedir. Bunun sebebi ise sağlığımıza birçok anlamda ciddi katkılar sunmasıdır. Binlerce yıldır tüketilen, pek çok kültürün bir parçası haline gelmiş bu ürünler, harika bir enerji kaynağının olması yanı sıra lezzet anlamında da insanları tatmin etmektedir. Kuru meyve çeşitlerini özellikle kuru yemişlerle beraber tüketmek enerji depomuzu doldurmamızı sağlar. ÜNAL KURUYEMİŞ olarak bizler de size en iyi kuru meyve çeşitlerini uygun fiyatlarla satıyoruz. Diyet menülerinin vaz geçilmezi olan bu meyveler toplu kuru meyve satışı olarak da sizlere sunuluyor.

Kuru meyveler gün içerisinde tabiri caizse sizi şarj eder. İçerisinde bulunan şeker, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar. Üstelik bu şeker sadece meyve şekeri olduğu için  de sağlıklıdır ve size zarar vermez. ÜNAL KURUYEMİŞ sizlere toptan kuru meyve çeşitleri sunmaktadır. Toptan kuru meyve siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online mağazamızda her türlü kuru meyveyi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kalitesi, tazeliği ve lezzeti ile fark yaratan kuru meyve ürünlerimiz ara öğünlerinizin vaz geçilmezi olacak. Bu harika ürünler sayesinde sağlığınıza sağlık katacak, enerji depolayacak aynı zamanda lezzetli tariflerinize de lezzet katacaksınız.

Hijyenik ortamlarda üretilen ve sağlıklı paketleme yapılan taze kuru meyve ürünlerimiz sayesinde mutlu olacaksınız. Bu ürünleri dilerseniz kendinize, dilerseniz sevdiklerinize dilerseniz de lokantanıza, işletmenize satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.