unal kuruyemis web sitesi kuruyemis kategori banner.jpg (251 KB)

Sort
Total of 77 products are displayed.

Kuru Yemişler

Ülkemizde sıklıkla tüketilen en önemli gıda ürünlerinden birisi olan kuru yemişler, hem sağlığımıza olan olumlu etkileri hem de lezzetleri nedeniyle tüketicilerin sürekli satın aldığı ürünlerdir. ÜNAL KURUYEMİŞ olarak bizler de sizlere karışık kuru yemişten fındığa, antep fıstığından kajuya, bademden cevize kadar birçok ürünü taze ve uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çoğumuz çocukluğumuzdan beri ceplerimize kuru yemiş doldurup yemeyi çok severiz. Özellikle bu yemişler arasında bazıları vardır ki tadına doyum olmaz. Favorimiz olan bu özel lezzetlerin hepsini bir araya getirip karışık kuru yemiş olarak tüketmek de çok hoşumuza gider. Perakende satış konusunda çalışmalara imza atan firmamız aynı zamanda toptan kuru yemiş  satın almanıza da olanak tanıyor. Dilerseniz kendinizi, dilerseniz sevdiklerinizi, dilerseniz de çocuğunuzu şımartmak istiyorsanız bu harika sağlık deposu kuru yemişleri mutlaka denemelisiniz.

SAĞLIK DEPOSU ÜRÜNLER

Kuru yemiş çeşitleri, özellikle sağlığımıza olan olumlu faydaları nedeniyle dikkat çekmektedir. Her bir ürün çeşidi, vücudumuz için gerekli olan vitamin ve mineralleri bünyesinde barındırmakta, daha zinde ve güçlü olmamıza olanak tanımaktadır. Her gün 1 avuç kuru yemiş yediğimiz zaman, vücudumuzun gün boyunca ihtiyaç duyduğu enerjiyi de kolaylıkla sağlamış oluruz. Kuru yemişler genellikle protein kaynağı olarak da kabul edilmektedir. Bu nedenle hayvansal ürünlerden uzak duran vegan ve vejetaryen bireylerle spor yapan bireylere şiddetle önerilmektedir. Eğer sizler de yoğun bir antrenman programı izliyor ya da güç sarf edecek bir işte çalışıyorsanız ürünlerimizden satın alarak her gün 1 avuç kuru yemiş yemelisiniz.

Peki fındıkantep fıstığı, kaju, ceviz, leblebi, badem, mısır, kabak çekirdeği, yer fıstığı, ay çekirdeği gibi kuru yemişler sağlığa ne gibi katkılar sunuyor? Gelin beraber bakalım.

  • Kuru yemişler zihinsel faaliyetlerimizin daha iyi çalışmasını sağlar
  • Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu mineral ve vitaminlerin kazanılmasına olanak tanır
  • Kendimizi daha enerjik hissetmemizi sağlar
  • Bazı rahatsızlıkların tedavisine katkı sunar
  • Özellikle spor yapan bireyler için faydalıdır
  • Vegan ve vejetaryenlerin alması gereken protein miktarını almalarını sağlar
  • Tok tutar
  • Leblebi gibi bazı kuru yemişler, doğru kullanıldığı zaman kilo vermeye yardımcı olur
  • Düşük kan şekerini düzenlemektedir
  • Lifli bir yapısı vardır, vücuda fayda sağlar

KURU YEMİŞ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Kuru yemişler yukarıdaki saydığımız faydalardan ötürü çok önemlidir. Bununla beraber diyet yaparken ya da sağlıklı beslenirken kuru yemişlerden mutlaka yararlanmak gerekmektedir. Özellikle ofis çalışanıysanız ara öğün olarak abur cubur tüketmek yerine faydalı kuru yemiş tüketmeniz daha sağlıklı olacaktır. Kuru yemişleri sabahları kahvaltıda öylece ya da mısır gevrekleriniz ve yulaflarınızla tüketebilirsiniz. Bununla beraber salatalarınıza ve tatlılarınıza da enerji ve sağlık katmanızı mümkün kılar.

TOPTAN KURU YEMİŞ

ÜNAL KURUYEMİŞ olarak ANKER markamız adı altında toptan kuru yemiş satışı yapıyoruz. Kuruyemiş paketleri olarak satışa sunduğumuz ürünlerde ise dilediğiniz karışık kuru yemişten bulunmaktadır. Toptan kuru yemişleri konferans, seminer, toplantı gibi birçok etkinlikte misafirlere sunmak için de kullanabilirsiniz. Bu gibi ürünler sayesinde misafirler hem tok kalır hem de dikkatlerini toplayarak toplantılara kaliteli katılım sağlayabilirler. Firma olarak aynı zamanda bakanlıklara, birçok devlet kurumuna, barlara, düğün salonlarına ve restoranlara da toptan satış sunuyoruz. Bu sayede uygun fiyatlarla taze kuru yemişler sayesinde müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Eğer sizler de kaliteli, taze, sağlıklı ve uygun fiyatlı kuru yemiş çeşitleri istiyorsanız ÜNAL KURUYEMİŞ her zaman yanınızda. Kurulduğu günden bu zamana müşteri memnuniyetine önem veren firmamız sizlere en iyi ürünleri sunuyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.