ÜNAL KURUYEMİŞ ŞUBE YÖNETİCİLERİ KIZILCAHAMAM'DA MOTİVASYON KAMPINA GİRDİ

Ünal Kuruyemiş yönetim kadrosu işletmeci ekibiyle Kızılcahamam Çam Thermal Resort’ta motivasyon toplantısında buluştu. Personel eğitimi ve hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla dolu dolu bir Levent Galip Yeşil semineri ile taçlandırılan toplantıda “Etkin İletişim” başlığı ile beraber “Etkin Liderlik” ve “Etkin Yöneticilik” başlıkları da ele alındı. Levent Galip YILDIZ şanslı 3 işletmenimize de “Yeşil Dalga” adlı kitabını imzalayarak hediye etti.

     Seminer bitiminde 15 dakikalık bir ara sonrası yapılan toplantıda ilk olarak Ünal Kuruyemiş Kurumsal Genel Müdürü sayın Ömer Faruk ERBİL söz aldı. Firmamızın hedefleri ve amaçları başlıklarını ele alan Ömer Bey, büyük projelerimiz ve Ankara dışında açılacak şubelerimiz hakkında işletmenlerimize çeşitli müjdeler verdi.

     1956’dan bu güne çok yol katettiğimizden ve büyük başarılara imza attığımıza sözlerinde yer veren Ömer Bey, 2018 yılında açtığımız toptan satış şubemiz olan Anker Kuruyemiş markamız ile bugün Cumhurbaşkanlığı, TRT, Aselsan, Anadolu Ajansı, birçok bakanlık ve devlet kurum/kuruluşuna ürün temin eder hale geldiğimizden bahsetti.

     Sözlerinde her ay satışlarını ikiye katlarak devam eden online satış sitemize de yer veren Ömer Bey, artık Trendyol, Hepsiburada, N11 ve E-Ptt AVM gibi pazar yerlerine de girdiğimizden, online satış sitesinin büyümesi ve tüm Türkiye genelindeki vatandaşlarımızın Ünal Kuruyemiş kalitesi ile tanışması ve buluşması adına yakın zamanda planlanan TV reklamları ve Şükran Kaymak ile başlayan çeşitli influencer çalışmalarının devam edeceği bilgisini verdi.

Exclusive konsepti ile yenilenen ve yeni açılan şubeler ile hizmet kalitesinin en üst seviyeye taşındığının altını çizen Ömer Bey, aralık ayı itibariyle açılacak Yaşamkent Exclusive şubesinin de müjdesini verdi. Önümüzdeki yıl itibariyle hizmete girecek 5.000m² büyüklüğündeki Kahramankazan Genel Müdürlük, Lojistik, Üretim ve Paketleme tesisinin hastane standartlarında ve temizliğinde olacağı bilgisini aktardıktan sonra sözlerini noktaladı.

     Ömer Bey’den sonra söz alan Ünal Kuruyemiş Genel Müdürü sayın Mustafa Fazıl ERBİL, işletmecilerin sorunlarını dinleyerek, ürün standardizasyonu konusunda püf noktalara değinerek her zaman için tüm şubelerde aynı lezzet ve kaliteyi sunmaya devam edeceğimizi, merkezden iletilen tüm ürünlerin muhakkak kontrol ve elemeden geçerek raflara koyulması gerektiğini, kısa süreli kârlar uğruna hiçbir müşteriyi mağdur etmeyeceğimizi ve kaliteden asla ödün vermeyeceğimizi altını çizerek belirtti.

     Genel müdürlerimizin konuşmalarının ardından başarılı şubelerimiz sayın Ömer Faruk Erbil ve sayın Mustafa Fazıl Erbil tarafından ödüllendirildi.

Ürün başarıyla sepetinize eklenmiştir...
Whatsapp